10 marca młodzi dziennikarze składali życzenia wszystkim mężczyznom i obdarowywali ich kolorowymi krawatami. Mężczyźni uśmiechali się, dziękowali za tak miłą niespodziankę i pamięć o ich święcie. Odwiedziliśmy m.in Naleśnikarnię Manekin, Vision Express, RTV EURO AGD, Kawiarnię Sopelek. Ze względu na przybycie polskiego polityka do Miejskiej Biblioteki Publicznej koło dziennikarskie postanowiło także i w tym miejscu zaskoczyć.Młodzi dziennikarze na scenie złożyli życzenia p. Robertowi Biedroniowi oraz wszystkim mężczyznom obecnym na sali. Otrzymaliśmy brawa. Ponadto relacja z naszego przedsięwzięcia zagościła na portalu Opola, Kawiarni Cellarium, Centrum Handlowego Solaris oraz MBP. Bardzo dziękujemy za tak wiele miłych słów.
Cellarium: „Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZNY… Nasz „Benek” też świętuje dziś Dzień Mężczyzny, o co zadbały dzieci z PSP nr 8 w Opolu pod opieką Żanety Nowak. Dziękujemy za pamięć młodym dziennikarzom oraz ich nauczycielce, a wszystkim panom składamy oczywiście życzenia zdrowia oraz miłych chwil spędzonych – a jakże – w Cellarium. #DzieńMężczyzny #kawa #Opole”
Opole: „Uczniowie Koła Dziennikarskiego „Ósemeczka” PSP nr 8 w Opolu obdarowywali dziś mężczyzn krawatami.”Może spotkaliście ich spacerując po mieście?”#dzieńmężczyzn #10marca #odkryjOpole #szkołapodstawowa”
Solaris Center: „Wszyscy pamiętają o Dniu Kobiet, ale czy ktoś zainteresował się Dniem Mężczyzny 10 marca? Ku naszemu zaskoczeniu, temat podjęli członkowie koła dziennikarskiego „Ósemeczka” z PSP nr 8 w Opolu „Uczniowie wręczali Panom w prezencie własnoręcznie wykonane krawaty z życzeniami. Brawo za inicjatywę! „

Opublikowany przez Opole Sobota, 10 marca 2018