Z okazji światowego Dnia Seniora (22.10.2018 r.) koło dziennikarskie przygotowało przedstawienie dla seniorów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie: DDP „Złota Jesień w Opolu”. Młodzi dziennikarze zaprezentowali swoje talenty, a na zakończenie obdarowali widzów prezentami. Dla wszystkich obecnych było, to niezapomniane popołudnie.  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie: DDP „Złota Jesień” w Opolu:
„Z okazji światowego Dnia Seniora braliśmy dzisiaj udział w pięknym przedstawieniu, z którym przyszli do nas uczniowie szkoły podstawowej nr 8 w Opolu. Dzieci i młodzież zaprezentowali nam swoje talenty, a na zakończenie obdarowali nas upominkami zrobionymi przez siebie. Na szczęście my też byliśmy przygotowani, bo każda babcia i dziadzio powinien mieć łakocie dla fajnych dzieci 😉”